W pełni darmowy, najnowocześniejszy serwis ogłoszeniowy nieruchomości bez pośredników w Polsce, oferujący mieszkania, domy, działki i inne przedmioty za pośrednictwem naszej platformy. Bezpośredni kontakt z właścicielami, 5 dedykowanych kont dla osób fizycznych i agentów: agencji nieruchomości i deweloperów oraz urzędów miast i gmin, a także spersonalizowane profile komorników i syndyków, aby poznać wszystkich graczy polskiego rynku nieruchomości na naszej stronie internetowej superior. Ponadto, bezpłatny i polecany portal z ogłoszeniami nieruchomości to przede wszystkim domy i mieszkania bez pośredników, a także inne bezpośrednio od właściciela.

Czym wyróżnia się serwis nieruchomości bez pośredników?

Na uwagę zasługują również liczne funkcje, takie jak wbudowany komunikator – czat na żywo – oraz pełna responsywność strony na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych, dzięki czemu można wygodnie korzystać z witryny w dowolnym miejscu i czasie. Ogłoszenia nieruchomości bez pośredników to popularny serwis w całej Polsce. Tutaj znajdziesz oferty mieszkań i domów na sprzedaż lub wynajem. Co najważniejsze, portal nieruchomości jest całkowicie darmowy, tzn. za dodawanie ogłoszeń nie zapłacisz ani grosza. Ważnym aspektem jest ciekawy układ strony, dobór kolorystyczny oraz cała funkcjonalność. Przeglądaj oferty nieruchomości bezpośrednio od właścicieli nieruchomości bez opłat i prowizji. Korzystaj z bezpłatnej reklamy i polecaj innym.

Sprzedaż bezpośrednia na portalu Nieruchomości Bez Pośredników

Sprzedaż bez pomocy pośrednika przeważnie jak każda idea ma wady i zalety. Zaletą jest to, że inni ludzie wykonują pracę za nas. Zlecamy to profesjonalistom na ustalonych warunkach i nam się to udaje. Ale oczywiście nie za darmo, co jest nieuniknionym minusem tego układu. Zatem – jeśli czujemy się wystarczająco potężni – sami możemy wszystko kontrolować. Na przykład mamy apartamenty, domy, działki, czy zwykłe mieszkania na sprzedaż. Albowiem sprzedaż domów bezpośrednio to czysty zysk i oszczędność czasu. Ponieważ każda transakcja, w tym również poszukiwanie domu czy mieszkania bez pośredników, jest – jeśli mamy jasność – warta wysiłku. Oczywiście, jeśli jesteśmy firmą wysoce dochodową, możemy zapewnić pomoc pośredników. Wtedy możemy przyjrzeć się naszej działalności z daleka, z dystansu zobaczyć ogół naszych osiągnięć i zapotrzebowań.