Tłumaczenia z języków obcych np. angielskiego czy niemieckiego lub też chińskiego, prowadzi profesjonalnie działające biuro tłumaczeń. W jakich obszarach życia codziennego tłumaczymy teksty? Są to np. przekłady pism, umów, opisów z zakresu:

  • Medycyna
  • Prawo
  • Finanse
  • Bankowość
  • Ekonomia
  • Ubezpieczenia
  • Literatura
  • i wiele innych dziedzin.

Tłumaczenia z poszczególnych dziedzin opracowywane są przez tłumaczy – ekspertów, którzy specjalizują się wyłącznie w podanym zakresie. W przypadku tłumaczeń o szczególnym stopniu trudności wymagających znajomości słownictwa branżowego, prosimy Państwa o przekazanie nam źródła fachowego słownictwa lub umożliwienie konsultacji z przedstawicielem firmy/osobą zlecającą. Na życzenie Państwa dokonujemy weryfikacji językowej i sprawdzenia przetłumaczonego dokumentu przez drugiego tłumacza.

Tłumaczenia tekstów pisemne

Tłumaczenia tekstów
Tłumaczenia tekstów

U nas możesz zamówić bezpłatną wycenę i przekonać się o jakości świadczonych przez nas usług.

Poniżej przedstawiamy języki w których tłumaczymy teksty, opisy, umowy:

angielski, arabski, białoruski, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, flamandzki, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, islandzki, japoński, koreański, litewski, łacina, łotewski, macedoński, maltański, niderlandzki, niemiecki, norweski, perski, portugalski, rosyjski, rumuński, słowacki, słoweński, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski 

Biuro tłumaczeń Advance – profesjonalne podejście do tłumaczenia tekstów

Tłumaczenia pisemne
Tłumaczenia pisemne

Mogłoby się wydawać, aby wykonać tłumaczenie trzeba zwykle:
– wziąć zdanie po polsku,
– wymienić wyrazy na niemieckie, angielskie czy chińskie.
I wykonane zadanie. Mamy tłumaczenie. Niestety tak nie jest, a stwierdzenie o przetłumaczonym tekście jest nie na miejscu.

Firma zajmująca się przekładem tekstów specjalistycznych Advance-Mk to marka, która od niemal 20 lat z dużym powodzeniem działa na rynku, tworząca solidnie wykonaną pracę. Wieloletnie doświadczenie młodego zespołu, w ciągu wielu lat zyskała uznanie na rodzimym rynku. Dzięki kreatywnemu myśleniu możemy zrealizować nawet bardzo trudne tłumaczenia. Dzięki takiemu zaangażowaniu zyskaliśmy rozległą siatkę stałych kontrahentów. Sprawdź nasze doświadczenie na naszej stronie, jak powinno się przekładać opis.

advance
Tłumaczenia pisemne